پارتیشن شیشه ای پرچین

پرچین، اجرا کننده بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن و دکوراسیون اداری در تهران

با بیش از دو دهه سابقه حرفه ای، با کادری مجرب در پارتیشن اداری شیشه ای در شمار قویترین شرکت های دکوراسیون اداری قرار گرفته است. 

پارتیشن های شیشه ای پانل های شیشه ای با کیفیت بالا و بدون بار هستند که به عنوان تقسیم کننده اتاق، عمل می کنند. دیوارهای پارتیشن شیشه ای برای باز کردن یک اتاق و ایجاد محیط های کاری با هوای آزاد عالی هستند. سیستم های دیواره پارتیشن معمولاً پارتیشن های شیشه ای کامل (سقف تا دیوار) هستند. قاب های آلومینیومی یا سایر سخت افزارهای نصب این سیستم ها را در جای خود نگه می دارند.

پارتیشن شیشه ای محبوبیت بیشتری نسبت به پارتیشن های سنتی دارند. طراحان داخلی و معماران هر دو از پارتیشن شیشه ای به دلیل مقیاس پذیری و ویژگی های شفاف آن استقبال می کنند. 

شفافیت در محیط کار با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای راهی برای تقویت ارتباط بصری بین کارمندان و تسهیل روش های جدید و منعطف کار است. شفافیت پارتیشن شیشه ای همچنین شرایط بهینه روز را در محیط کار ایجاد می کند. تحقیقات نشان داده است که این امر تأثیر مثبتی بر احساس کلی کارمندان و در نتیجه بهره وری آنان دارد.

احساس آزادی

 

پرچین خلاقیت و قابلیت های بسیاری را در طراحی و ساخت پارتیشن شیشه ای تکجداره و پارتیشن شیشه ای دوجداره  برای ایجاد فضای کاری ایده آل به کار می گیرد. حداکثر شفافیت، احساس بی نظیری از آزادی و فضا را ایجاد می کند.

پارتیشن شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان و پارتیشن اداری شیشه ای
پارتیشن اداری شیشه ای و پارتیشن شیشه ای ارزان

طراحی شفاف

پرچین پارتیشن اداری شیشه ای با درجات مختلف شفافیت را ارائه می دهد. پارتیشن شیشه ای مات، پارتیشن شیشه ای مات شونده و …. آرم ها، تصاویر و گرافیک های سفارشی نیز می توانند با کمک فیلم یا چاپ صفحه روی پارتیشن شیشه ای ما اعمال شوند. پارتیشن شیشه ای پرچین میزان بالایی از حریم خصوصی و عایق صوتی را به همراه دارد.

حریم خصوصی و آکوستیک

 

در پارتیشن اداری شیشه ای پرچین مقادیر عایق صدا آنقدر زیاد است که  آکوستیک بودن تضمین می شود. پارتیشن اداری حتی اگر یک صفحه کامل هم نباشد تاثیر قابل توجی بر کاهش سر و صدای محیط و در نتیجه افزایش تمرکز کارمندان دارد. همچنین باعث حفظ حریم شخصی آن ها نیز می گردد. 

شماره های تماس دفتر مرکزی: 22914103–22914104–22921529

نمونه کارهای پارتیشن اداری شیشه ای پرچین

مزایای استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای

  • دیواره های پارتیشن اداری شیشه ای اغلب مقرون به صرفه تر از مصالح ساختمانی سنتی هستند.
  • پارتیشن اداری شیشه ای  مقیاس پذیر است.
  • شما می توانید دیوارهای پارتیشن شیشه ای را تنظیم کرده و تغییر دهید.
  • با توجه به شفافیت آن، پارتیشن شیشه ای اجازه می دهند تا نور طبیعی به فضای کار وارد شود.
  • مشتریان، مراجعین و کارمندان از دیدن سایر افراد استقبال می کنند.
  • دیواره های پارتیشن شیشه ای احساس باز بودن بیشتری ایجاد می کنند.
  • نگهداری و نظافت آسان آن آسان است.
  • پارتیشن اداری ارزش زیبایی شناسی دارد.
  • پارتیشن شیشه ای با مراقبت و نگهداری مناسب می توانند برای مدت زمان طولانی دوام بیاورد.

شرکت بین المللی پرچین ، با استفاده از مهندسین متخصص و آشنا با دانش فنی روز دنیا، برای سازمان هایی که به دنبال طراحی واحد اداری و بهره وری از محیط کار خود هستند ، ایده پردازی کرده و کاربردی ترین پروژه ها را اجرا کرده است.

در حال حاضر شرکت پرچین، به عنوان یکی از تولید کنندگان و مجریان پارتیشن شیشه ای ارزان ، طراحی اداری را به شکل حرفه ای عرضه و اجرا می نماید. 

قیمت پارتیشن شیشه ای هم بسته به نوع  سفارش مشتری  و هم با توجه به جنس آن متفاوت است. 

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت پارتیشن شیشه ای اثر بگذارد؛ امکانات جانبی پارتیشن مورد نظر است. به عنوان مثال بعضی از پارتیشن های دو جداره به گونه ای طراحی می شوند که فضای خالی بین پانل ها بتواند نقش کمد را ایفا شود؛ پس می توان انتظار داشت که قیمت این نوع پارتیشن ام دی اف با یک پارتیشن ام دی افی ساده فرق خواهد داشت .

انواع پارتیشن اداری شیشه ای پرچین

به منظور دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت پارتیشن اداری شیشه ای با ما در ارتباط باشید. 

WhatsApp chat