پارتیشن اداری پرچین

پرچین، اجرا کننده بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن و دکوراسیون اداری در تهران

با بیش از دو دهه سابقه حرفه ای، با کادری مجرب در پارتیشن بندی اداری در شمار قویترین شرکت های دکوراسیون اداری قرار گرفته است. 

آیا به فکر تغییر معماری اداری دفتر خود هستید و می خواهید فضای جدیدی ایجاد کنید؟ در این صورت استفاده از پارتیشن های متنوع می تواند راه حل مناسبی برای شما باشد. پارتیشن اداری می تواند نقش مهمی در طراحی اداری دفاتر به عنوان افزونه ای برای ایجاد معماری مدرن ایفا کند. پارتیشن بندی اداری همچنین می تواند نیازهای متنوعی را برآورده سازد. به عنوان نمونه با استفاده از آن می توان راهی ایده آل برای تقسیم فضای داخل دفتر به شکلی کاملا انعطاف پذیر، زیبا و کم هزینه ارائه کرد.

مزایای استفاده از پارتیشن اداری

طراحی واحد اداری دائماً در حال تغییر  است. با تغییر الزامات کسب و کارها،  نیازهای ما نیز هنگام طراحی دکوراسیون اداری در حال دگرگونی است. پارتیشن اداری با ایجاد حفاظی در بین بخش های مختلف، به حفظ حریم شخصی و دامنه تمرکز کمک می نماید. در عین حال، در صورت تمایل به یکپارچه ساختن فضای کار، به سادگی قابل حذف هستند. 

  • صرفه جویی در هزینه هاپارتیشن اداری ارزان

در مقایسه با ساخت دیوار در فضای کار، پارتیشن اداری ارزان است. همچنین به راحتی می توان پارتیشن اداری را جا به جا کرد، اما دیوار را نه. اگر تصمیم دارید در آینده دفتر خود را جابجا کرده و یا گسترش دهید، استفاده از پارتیشن اداری به دفعات از ساخت دیوار آسان تر و کم هزینه تر خواهد بود. به علاوه استفاده از پارتیشن اداری مدرن باعث صرفه جویی در انرژی نیز می گردد. زیرا نور و گرما را از خود عبور داده و نیازی به صرف انرژی مضاعف ندارد.

  • حفظ حریم شخصی و کاهش سر و صدا پارتیشن اداری و پارتیشن بندی اداری

پارتیشن اداری حتی اگر یک صفحه کامل هم نباشد تاثیر قابل توجی بر کاهش سر و صدای محیط و در نتیجه افزایش تمرکز کارمندان دارد. همچنین باعث حفظ حریم شخصی آن ها نیز می گردد. 

  • انعطاف پذیری بالا

پارتیشن اداری و پارتیشن بندی اداری

اگر در آینده تصمیم به تغییر و یا گسترش کسب و کار خود دارید، حتما پارتیشن اداری مدرن را مورد بررسی قرار دهید.  پارتیشن ها در معماری اداری میزان بیشتری از انعطاف پذیری را ارائه داده و می توانند با جابجایی و تغییر مبلمان اداری مانند صندلی های اداری و میزهای بزرگ، تطبیق پیدا کنند.

 

  • ظاهر جذاب

پارتیشن اداری و پارتیشن بندی اداری

داشتن دفتری جذاب و مدرن یکی از عوامل موثر در افزایش بهره وری و عملکرد کارکنان می باشد. با استفاده از پارتیشن های مدرن، می توانید طراحی واحد اداری خود را به شکلی مدرن تغییر دهید. 

 

نصب پارتیشن اداری راحت بوده و این به معنی کمترین اختلال در افراد و عملکرد شماست. برخی از سیستم های دکوراسیون اداری “قابل تخریب” هستند و امکان تخریب و یا تنظیم مجدد آنها به آسانی فراهم می شود تا متناسب با نیازهای کسب و کار شما تغییر یابند. 

شماره های تماس دفتر مرکزی: 22914103–22914104–22921529

اصول مهم در طراحی پارتیشن اداری مدرن

در طراحی پارتیشن اداری مدرن ضروری است که همه جوانب در نظر گرفته شوند. به عنوان مثال، تنظیم میزان نور محیط، تناسب رنگ پارتیشن با دکوراسیون دفتر، تامین فضای کافی برای چیدمان سایر تجهیزات دفتر و … از جمله مواردی است که می بایست توسط متخصص طراحی پارتیشن رعایت گردد. 

تنها ظاهر پارتیشن اداری نیست که دارای اهمیت است؛ بلکه کارایی آن متناسب با فضای مورد نظر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر محیطی نیازمند سکوت و آرامش است باید در معماری اداری آن را لحاظ نمود. همچنین پارتیشن نباید موجب کم شدن فضای مفید گردد. 

از دیگر فاکتورهای مهم در پارتیشن بندی اداری ، جلوگیری از اتلاف انرژی است. به منظور صرفه جویی در هزینه ها و ذخیره انرژِی می بایست پارتیشن ها را مناسب سازی نمود. 

پارتیشن اداری مدرن و طراحی اداری

پارتیشن اداری پرچین

پارتیشن اداری و پارتیشن بندی اداری و معماری اداری

شرکت بین المللی پرچین ، با استفاده از مهندسین متخصص و آشنا با دانش فنی روز دنیا، برای سازمان هایی که به دنبال طراحی واحد اداری و بهره وری از محیط کار خود هستند ، ایده پردازی کرده و کاربردی ترین پروژه ها را اجرا کرده است.

در حال حاضر شرکت پرچین، به عنوان یکی از تولید کنندگان و مجریان پارتیشن اداری ارزان ، طراحی واحدهای اداری را به شکل حرفه ای عرضه و اجرا می نماید. 

قیمت پارتیشن اداری هم بسته به نوع  سفارش مشتری  و هم با توجه به جنس آن متفاوت است. پارتیشن ها با استفاده از مواد متنوعی مانند ام دی اف، شیشه و آلومینیوم طراحی و ساخته خواهند شد.

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت پارتیشن اداری اثر بگذارد؛ امکانات جانبی پارتیشن مورد نظر است. به عنوان مثال بعضی از پارتیشن های دو جداره به گونه ای طراحی می شوند که فضای خالی بین پانل ها بتواند نقش کمد را ایفا شود؛ پس می توان انتظار داشت که قیمت این نوع پارتیشن ام دی اف با یک پارتیشن ام دی افی ساده فرق خواهد داشت .

به منظور دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت پارتیشن اداری با ما در ارتباط باشید. 

WhatsApp chat